Nasz zespół

lukasz.jpg

Łukasz

Od EURO 96, które odbyły się w Anglii, zakochany w brytyjskim footballu. Pierwszy idol, to legendarny Paul Gascoigne, który na owych Mistrzostwach był jedną z największych gwiazd. Od 22 lat związany z Manchester United. Anglię w której mieszkał przez kilka lat zna jak własną kieszeń. Nie ma sytuacji z której nie potrafiłby wyjść. Gdzie nie pojedzie, to zawsze się dogada.

winiar.jpg

Tomasz

Zawodowo zajmuje się ubezpieczeniami. Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawlnych agentów ubezpieczeniowych we Wrocławiu. Od 20 lat w branży. Wielki fan dobrego footballu, a w szczególności ligi hiszpańskiej. Do dzisiaj sam nie jest pewny, czy bliżej mu do Madrytu, czy Barcelony ?. Najlepszy na świecie kucharz, mąż i ojciec. Uwielbia gotować i ma nosa do dobrych lokali. Zna wiele świetnych restauracji w Madrycie, Barcelonie, Mediolanie i Rzymie.

wolo.jpg

Łukasz

Od dziecka kibic Pogoni Lębork i FC Liverpoolu. Miłośnik szeroko pojętego sportu. Od piłki nożnej przez sporty walki do wypraw górskich. Zawodowo zajmuje się pracą jako trener muay thai i K1. W 2018 roku dzięki Football Expeditions udało mu się zrealizować jedno z największych życiowych marzeń, czyli zobaczenie piłkarzy FC Liverpool na żywo na Anfield. Na drugim wyjeździe zaczęliśmy rozmawiać o współpracy i tak już zostało. Praca marzeń ? Do zobaczenia na wyjeździe!
woj.jpg

Przemysław

Przez przyjaciół nazywany "Rambo". Nie ma rzeczy, której nie potrafi zrobić...prawdziwa złota rączka. Prywatnie kibicuje Barcelonie. Świetnie mówi po angielsku i duńsku. Wyjazdy z Przemkiem można podsumować krótko...rzetelnie, sumiennie i na wesoło.

Image

Zorganizujemy dla Ciebie

Profesjonalne wyjazdy na mecze piłkarskie. Zapewniamy przelot, zakwaterowanie, opiekę, ubezpieczenie, a także dodatkowe atrakcje.  Organizujemy wyjazdy na mecz najlepszych drużyn na świecie...

Nie ma Twojej drużyny?

Interesuje Cię jakiś mecz, którego nie ma w naszej ofercie? Zadzwoń do nas, przygotujemy ofertę indywidualną...

Szybki kontakt

  +48 510 269 369

   biuro@footballexpeditions.com

Copyright © 2018. FootballExpeditions. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo

Chat na żywo