Ładuję...


Rezerwując pakiet wyjazdowy, otrzymujesz 2 noclegi w jednym ze starannie wybranych hoteli, pyszne śniadanie, bilet na mecz FC Bayern Monachium. Oczywiście na życzenie jesteśmy w stanie przedłużyć Państwa pobyt o dowolną liczbę dni.

Bilety na mecz obejmują miejsca w sektorach gospodarzy, więc należy mieć na uwadze, że barwy drużyny przeciwnej nie będą mile widziane i może się to zakończyć niewpuszczeniem na stadion.

Nie możemy zagwarantować, że wszystkie miejsca na stadionie będą obok siebie <rezerwacje powyżej dwóch osób>, ale jest wielce prawdopodobne, że sprostamy oczekiwaniom i ulokujemy wszystkich razem. Jeśli w Twojej rezerwacji są dzieci poniżej 18 roku życia, będą one na 100% siedziały obok osoby dorosłej.

Hotel – Zameldowanie odbywa się zwykle od godziny 15:00, ale może się to różnić w zależności od wybranego hotelu. Może się zdarzyć, że pokój nie będzie gotowy jeśli przybędziesz do hotelu wcześniej, ale nie należy się martwić, gdyż bez problemu możesz zdeponować swój bagaż w bezpiecznej hotelowej przechowalni. Pobyt w hotelu kończy się zazwyczaj o godzinie 12:00. Jeśli Twoja podróż powrotna zaplanowana jest na późniejszą godzinę, to również możesz pozostawić bagaż w depozycie i cieszyć się pobytem w Turynie.

Mecz – Twoje bilety elektroniczne zostaną wysłane na adres email na około 2-3 dni przed danym meczem.

Istotne! Mecze w Niemczech rozgrywane są od piątku do poniedziałku. Należy pamiętać, że spotkania rozgrywane w piątek rozpoczynają się w godzinach wieczornych (20:30 czasu lokalnego), a spotkania sobota - niedziela - poniedziałek rozpoczynają się zazwyczaj o godzinie 15:30 i 17:30 (czasu lokalnego). Data i godzina meczu zostaną potwierdzone na około 3 tygodnie przed meczem, dlatego zalecamy rezerwację przynajmniej na sobotnią i niedzielną noc.

Mecze w środku tygodnia są zaplanowane na środę, jednak mogą być również rozegrane we wtorek lub czwartek.

Należy upewnić się, że pobyt obejmuje właściwy termin, aby uniknąć zbędnych kosztów związanych z koniecznością późnych rezerwacji.

Teraz, gdy już wszystko jasne, należy napisać do nas, a my zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi detalami :).

Pozdrawiamy #teamZabioreCieNaMecz

*WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONICZNYM, BĄDŹ POD ADRESEM E-MAIL:
kliknij tu 👉 JAK KUPIĆ PAKIET
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
biuro: +48510269369

 

 

Copyright © 2018. FootballExpeditions. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo

Chat na żywo