Ładuję...

Spełnij swoje marzenie i wybierz się na mecz swojej ukochanej drużyny! Dzięki Football Expeditions dostaniesz nie tylko legalny i imienny bilet na mecz na Londyńskim stadionie Stamford Bridge, ale również zagwarantujemy Ci wygodny i staranne wybrany hotel z pysznym śniadaniem. 

Rezerwując pakiet wyjazdowy, otrzymujesz minimum 1 nocleg w jednym ze starannie wybranych hoteli, pyszne śniadanie, oficjalny imienny bilet na mecz Chelsea FC. Oczywiście na życzenie jesteśmy w stanie przedłużyć Państwa pobyt o dowolną liczbę dni.

Bilety na mecz obejmują miejsca w sektorach gospodarzy, więc należy mieć na uwadze, że barwy drużyny przeciwnej nie będą mile widziane i może się to zakończyć niewpuszczeniem na stadion.

Nie możemy zagwarantować, że wszystkie miejsca na stadionie będą obok siebie <rezerwacje powyżej dwóch osób>, ale jest wielce prawdopodobne, że sprostamy oczekiwaniom i ulokujemy wszystkich kibiców razem. Jeśli w Twojej rezerwacji są dzieci poniżej 18 roku życia, będą one na 100% siedziały obok osoby dorosłej.

Hotel – Zameldowanie odbywa się zwykle od godziny 15:00, ale może się to różnić w zależności od wybranego hotelu. Może się zdarzyć, że pokój nie będzie gotowy jeśli przybędziesz do hotelu wcześniej, ale nie należy się martwić, gdyż bez problemu możesz zdeponować swój bagaż w bezpiecznej hotelowej przechowalni. Pobyt w hotelu kończy się zazwyczaj o godzinie 12:00. Jeśli Twoja podróż powrotna zaplanowana jest na późniejszą godzinę, to również możesz pozostawić bagaż w depozycie i cieszyć się pobytem w Londynie.

Mecz – Twoje bilety elektroniczne zostaną wysłane na adres email na około 2-3 dni przed danym meczem.

Istotne! Daty oraz godziny spotkań mogą ulec zmianom w zależności od harmonogramu telewizyjnego, oraz przez udział w innych rozgrywkach. Premier League ogłasza oficjalny termin rozegrania meczu na około 6 tygodni przed danym wydarzeniem, ale niekiedy ten czas może być krótszy. Jeśli dane spotkanie zostanie przeniesione na inny termin, to skontaktujemy się z Państwem informując o tym, oraz zaproponujemy możliwe opcje zmiany w rezerwacji.

Na około 7-14 dni przed meczem otrzymasz od nas wiadomość z istotnymi informacjami o Twoim wyjeździe, a na około 1-3 dni przed meczem <zazwyczaj dużo wcześniej> otrzymasz swoje bilety na mecz.

Należy upewnić się, że pobyt obejmuje właściwy termin, aby uniknąć zbędnych kosztów związanych z koniecznością późnych rezerwacji.

Teraz, gdy już wszystko jasne, należy napisać do nas, a my zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi detalami :).

Pozdrawiamy #teamZabioreCieNaMecz

*WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONICZNYM, BĄDŹ POD ADRESEM E-MAIL:
kliknij tu 👉 JAK KUPIĆ PAKIET
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
biuro: +48510269369 .

Copyright © 2018. FootballExpeditions. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo

Chat na żywo